Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930 930-HA05-S-10-080A ID:8107450 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930 |
| Rodzina produktów | 2054 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 930-HAxx-S (10) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconws Connection Diameter | 10 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.49642 inch |
| Dfc Functional Diameter | 38.009 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 1.51899 lb |
| Waga | 689 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -metric: 10 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 25000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226182859 |