Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930 930-HF08-HD-32-112A ID:8107485 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930 |
| Rodzina produktów | 2054 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 930-HF..HD (6) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.89016 inch |
| Dfc Functional Diameter | 48.01 mm |
| Lf Functional Length | 4.40945 inch |
| Lf Functional Length | 112 mm |
| Waga | 7.52879 lb |
| Waga | 3.415 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -F with pins (Makino) -size 80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -metric: 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 24000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226183207 |