Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 970 970-HA06Q-20-108 ID:6974178 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 970

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 970 |
| Rodzina produktów | 2062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 970-HAxxQ (5) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.818898 inch |
| Dconws Connection Diameter | 20.8 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.787402 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.74409 inch |
| Lf Functional Length | 95.1 mm |
| Waga | 2.35674 lb |
| Waga | 1.069 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 63 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) for tapping -ER20 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220784257 |