Adapter ze złącza HSK na oprawkę do wykończeniowych głowic wytaczarskich 392.41037A-10012076C ID:8487762 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę do wykończeniowych głowic wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę do wykończeniowych głowic wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1125 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.41037A |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.11811 inch |
| Średnica skrawania | 3 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Średnica skrawania | 1.02362 inch |
| Średnica skrawania | 26 mm |
| Lf Functional Length | 2.99213 inch |
| Lf Functional Length | 76 mm |
| Waga | 5.95249 lb |
| Waga | 2.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 100 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping w/ flats (sleeve) -metric: 12 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227763729 |