Adapter ze złącza HSK na oprawkę do wykończeniowych głowic wytaczarskich 392.41037A-6316085A ID:5760038 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę do wykończeniowych głowic wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę do wykończeniowych głowic wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1125 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.41037A..A |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.11811 inch |
| Średnica skrawania | 3 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Waga | 3.91762 lb |
| Waga | 1.777 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 63 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping w/ flats (sleeve) -metric: 16 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11425035 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8487764 |
| Replacement Product - Ordering Code | 392.41037A-6316085B |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=392.41037A-6316085B |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: 392.41037A-6316085B
ID materiału zamiennika: 8487764