Adapter ze złącza HSK na oprawkę termokurczliwą HA10-A-SH09-S-120 ID:8268807 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę termokurczliwą

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę termokurczliwą |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HAxx-SHxx-S (6) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.375 inch |
| Dconws Connection Diameter | 9.525 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.95327 inch |
| Dfc Functional Diameter | 75.013 mm |
| Lf Functional Length | 4.72441 inch |
| Lf Functional Length | 120 mm |
| Waga | 5.39692 lb |
| Waga | 2.448 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 100 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (shrink fit) -inch: 3/8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12500 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226846027 |