Adapter ze złącza HSK na oprawkę termokurczliwą HA10-SH08Q-S-085 ID:7081634 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę termokurczliwą

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę termokurczliwą |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HAxx-SH..Q-S |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 8 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.95327 inch |
| Dfc Functional Diameter | 75.013 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Waga | 4.81049 lb |
| Waga | 2.182 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 100 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (shrink fit) -metric: 8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12500 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221191733 |