Adapter ze złącza HSK na złącze CoroTurn® SL 392.T63SL-32RG ID:6078817 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.T..SLxxR/LG |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 2.6378 inch |
| Lf Functional Length | 67 mm |
| Waga | 2.25754 lb |
| Waga | 1.024 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -T -size 63 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.6378 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 67 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26078817 |