Adapter ze złącza HSK na złącze Coromant Capto® HA08-C4-040-090 ID:8107503 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HAxx-Cx (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Waga | 3.55385 lb |
| Waga | 1.612 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226183382 |