Adapter ze złącza HSK na złącze Coromant EH 392.410EH-4012043 ID:6229006 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na złącze Coromant EH

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na złącze Coromant EH |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.410EH (7) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.456693 inch |
| Dconws Connection Diameter | 11.6 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.18138 inch |
| Dfc Functional Diameter | 30.007 mm |
| Lf Functional Length | 1.69291 inch |
| Lf Functional Length | 43 mm |
| Waga | 0.465176 lb |
| Waga | 211 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant EH -metric - E12 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 30000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26229006 |