Adapter ze złącza HSK na złącze MDI HT10-DM32-N-048A ID:8557833 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na złącze MDI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na złącze MDI |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HTxx-DMxx-N (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.95327 inch |
| Dfc Functional Diameter | 75.013 mm |
| Lf Functional Length | 1.88976 inch |
| Lf Functional Length | 48 mm |
| Waga | 5.2448 lb |
| Waga | 2.379 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -T -size 100 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | MDI modular drill interface -MDI-32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12500 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228017562 |