Adapter ze złącza HSK na złącze trzpieniowe HA12-AR60-A130-085 ID:8183792 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na złącze trzpieniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na złącze trzpieniowe |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HAxx-ARxx (1A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 4.92126 inch |
| Dconms Connection Diameter | 125 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 60 mm |
| Dfc Functional Diameter | 3.74079 inch |
| Dfc Functional Diameter | 95.016 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Waga | 19.1957 lb |
| Waga | 8.707 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 125 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 60S |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9500 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226496512 |