Adapter ze złącza ISO 7388-1 na oprawkę z tuleją zaciskową ER A1B14-4016100 ID:5721855 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza ISO 7388-1 na oprawkę z tuleją zaciskową ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza ISO 7388-1 na oprawkę z tuleją zaciskową ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A1B14 (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SI |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.669291 inch |
| Dconws Connection Diameter | 17 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.629921 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 3.53307 inch |
| Lf Functional Length | 89.74 mm |
| Waga | 2.46257 lb |
| Waga | 1.117 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | ISO7388.1/DIN69871 -AD/B central/flange: ISO40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER16 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO7388-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12242812 |