Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę CoroChuck® 930 930-B30-P-12-103 ID:6255516 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę CoroChuck® 930

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę CoroChuck® 930 |
| Rodzina produktów | 2054 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 930-Bxx-P (11A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconws Connection Diameter | 12 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.25 inch |
| Dfc Functional Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 4.05512 inch |
| Lf Functional Length | 103 mm |
| Waga | 1.461 lb |
| Waga | 662.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MAS-BT403 -AD central coolant - BT30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -metric: 12 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 25000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26255516 |