Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę CoroChuck® 930 930-B40-P-08-095 ID:7864372 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę CoroChuck® 930

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę CoroChuck® 930 |
| Rodzina produktów | 2054 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 930-Bxx-P (5) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 8 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44.45 mm |
| Lf Functional Length | 3.74016 inch |
| Lf Functional Length | 95 mm |
| Waga | 2.6235 lb |
| Waga | 1.19 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MAS-BT403 -AD/B central/flange coolant - BT40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -metric: 8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225068611 |