Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę do systemu głowic wymiennych Coromant EH 392.55EH-4025062 ID:5852667 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę do systemu głowic wymiennych Coromant EH

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę do systemu głowic wymiennych Coromant EH |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.55EH (7) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.948819 inch |
| Dconws Connection Diameter | 24.1 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44.45 mm |
| Lf Functional Length | 2.44094 inch |
| Lf Functional Length | 62 mm |
| Waga | 2.4802 lb |
| Waga | 1.125 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MAS-BT403 -AD central coolant - BT40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25852667 |