Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę z tuleją zaciskową ER A214-3020090 ID:6073978 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę z tuleją zaciskową ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę z tuleją zaciskową ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A214 (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SI |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.826772 inch |
| Dconws Connection Diameter | 21 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.787402 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.10394 inch |
| Lf Functional Length | 78.84 mm |
| Waga | 1.58733 lb |
| Waga | 720 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MAS-BT403 -AD central coolant - BT30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER20 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 25000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26073978 |