Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę z tuleją zaciskową ER A2B14-3011050 ID:5721627 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę z tuleją zaciskową ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza MAS-BT 403 na oprawkę z tuleją zaciskową ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A2B14 (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SI |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.448819 inch |
| Dconws Connection Diameter | 11.4 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.433071 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 11 mm |
| Lf Functional Length | 1.72047 inch |
| Lf Functional Length | 43.7 mm |
| Waga | 0.947989 lb |
| Waga | 430 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MAS-BT403 -AD central coolant - BT30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER11 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 25000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12360482 |