Adapter ze złącza R8 (Bridgeport) na złącze trzpieniowe A392.R8.05-19020 ID:6073990 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza R8 (Bridgeport) na złącze trzpieniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza R8 (Bridgeport) na złącze trzpieniowe |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A392.R8.05 (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconws Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.25 inch |
| Dfc Functional Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 0.787402 inch |
| Lf Functional Length | 20 mm |
| Waga | 1.33821 lb |
| Waga | 607 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Bridgeport R8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -ISO 6462 -A/B (center bolt/washer) -inch: 3/4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 10000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26073990 |