Adapter ze złącza VDI na chwyt prostokątny ASHA-R-VDI30-20-HP ID:6423423 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | ASHA-R/L-VDI..HP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.1811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 30 mm |
| Lf Functional Length | 0.610236 inch |
| Lf Functional Length | 15.5 mm |
| Oah Overall Height | 2.87402 inch |
| Oah Overall Height | 73 mm |
| Oaw Overall Width | 2.75591 inch |
| Oaw Overall Width | 70 mm |
| Waga | 2.92774 lb |
| Waga | 1.328 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.610236 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 15.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26423423 |