Adapter ze złącza VDI na chwyt prostokątny ASHN-VDI40-25-HP ID:7272102 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | ASHN-VDIxx..HP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Oah Overall Height | 3.46457 inch |
| Oah Overall Height | 88 mm |
| Oaw Overall Width | 3.64173 inch |
| Oaw Overall Width | 92.5 mm |
| Waga | 7.69855 lb |
| Waga | 3.492 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 3.34646 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 85 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221907938 |