Adapter ze złącza VDI na imak do listew APBA-R-VDI30-25-HP ID:6472393 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na imak do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na imak do listew |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APBA-R/L-VDI..HP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.1811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 30 mm |
| Lf Functional Length | 1.79134 inch |
| Lf Functional Length | 45.5 mm |
| Oah Overall Height | 3.26772 inch |
| Oah Overall Height | 83 mm |
| Oaw Overall Width | 3.34646 inch |
| Oaw Overall Width | 85 mm |
| Waga | 5.99658 lb |
| Waga | 2.72 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25R |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.79134 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 45.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26472393 |