Adapter ze złącza VDI na imak do listew APBR-VDI25-21-HP ID:6450451 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na imak do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na imak do listew |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APBR/L-VDI..HP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Oah Overall Height | 2.87402 inch |
| Oah Overall Height | 73 mm |
| Oaw Overall Width | 3.30709 inch |
| Oaw Overall Width | 84 mm |
| Waga | 3.17466 lb |
| Waga | 1.44 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 21R |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.14961 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 80 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26450451 |