Adapter ze złącza VDI na przyłącze VL VL80-NC3000-V60 ID:6764226 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na przyłącze VL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na przyłącze VL |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | VL80-NC3000..-V |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 1.77165 inch |
| Lf Functional Length | 45 mm |
| Oah Overall Height | 4.11417 inch |
| Oah Overall Height | 104.5 mm |
| Oaw Overall Width | 4.84252 inch |
| Oaw Overall Width | 123 mm |
| Waga | 16.2591 lb |
| Waga | 7.375 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 60 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Varilock -size 80 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.77165 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 45 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26764226 |