Adapter ze złącza VDI na złącze CoroTurn® SL VDI30-32-SL32N088 ID:7628234 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | VDIxx..SLxxN |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.1811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 30 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 3.46457 inch |
| Lf Functional Length | 88 mm |
| Oah Overall Height | 2.44094 inch |
| Oah Overall Height | 62 mm |
| Oaw Overall Width | 2.67717 inch |
| Oaw Overall Width | 68 mm |
| Waga | 2.68964 lb |
| Waga | 1.22 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 3.46457 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 88 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223993335 |