Adapter ze złącza VDI na złącze CoroTurn® SL VDI40-50-SL40R114 ID:7628237 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | VDIxx..SLxxR/L |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 4.48819 inch |
| Lf Functional Length | 114 mm |
| Oah Overall Height | 2.91339 inch |
| Oah Overall Height | 74 mm |
| Oaw Overall Width | 3.26772 inch |
| Oaw Overall Width | 83 mm |
| Waga | 6.04949 lb |
| Waga | 2.744 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 40 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 4.48819 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 114 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223993366 |