Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® C10-LC140-205L ID:6251588 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconws Connection Diameter | 100 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.83465 inch |
| Dfc Functional Diameter | 72 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Oah Overall Height | 5.51181 inch |
| Oah Overall Height | 140 mm |
| Oaw Overall Width | 13.7795 inch |
| Oaw Overall Width | 350 mm |
| Waga | 112.149 lb |
| Waga | 50.87 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | DIN69881 dove tail -size 140 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C10 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26251588 |