Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® C3-RC2030-41020M ID:5726812 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC20xxA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.1811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 30 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 1.61417 inch |
| Lf Functional Length | 41 mm |
| Oah Overall Height | 2.24409 inch |
| Oah Overall Height | 57 mm |
| Oaw Overall Width | 2.91339 inch |
| Oaw Overall Width | 74 mm |
| Waga | 4.71569 lb |
| Waga | 2.139 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10572601 |