Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® C4-LC2040-00075M ID:5727697 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC20xxS |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Oah Overall Height | 2.95276 inch |
| Oah Overall Height | 75 mm |
| Oaw Overall Width | 2.95276 inch |
| Oaw Overall Width | 75 mm |
| Waga | 5.44542 lb |
| Waga | 2.47 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10494890 |