Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® C6-LC2060-53040 ID:5729488 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC20xxA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 2.08661 inch |
| Lf Functional Length | 53 mm |
| Oah Overall Height | 4.13386 inch |
| Oah Overall Height | 105 mm |
| Oaw Overall Width | 4.80315 inch |
| Oaw Overall Width | 122 mm |
| Waga | 21.6053 lb |
| Waga | 9.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | VDI machine interface -size 60 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C6 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10572811 |