Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® C6-RC115-130L ID:6144299 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza VDI na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 2.3622 inch |
| Lf Functional Length | 60 mm |
| Oah Overall Height | 4.52756 inch |
| Oah Overall Height | 115 mm |
| Oaw Overall Width | 8.46457 inch |
| Oaw Overall Width | 215 mm |
| Waga | 34.5707 lb |
| Waga | 15.681 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | DIN69881 dove tail -size 115 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C6 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26144299 |