Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej BMT na oprawkę do listew APBL-BT55A-25-HP-B ID:7580724 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej BMT na oprawkę do listew
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej BMT na oprawkę do listew |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APBR/L-BT-HP-B |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Oah Overall Height | 3.93701 inch |
| Oah Overall Height | 100 mm |
| Oaw Overall Width | 4.62598 inch |
| Oaw Overall Width | 117.5 mm |
| Waga | 4.62971 lb |
| Waga | 2.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BMT non-driven turret interface -size BT55A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25L |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 3.14961 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 80 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223790194 |