Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej BMT na oprawkę do listew APBR-BT65A-25-HP ID:6749551 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej BMT na oprawkę do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej BMT na oprawkę do listew |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APBR/L-BT-HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 3.26772 inch |
| Lf Functional Length | 83 mm |
| Oah Overall Height | 3.93701 inch |
| Oah Overall Height | 100 mm |
| Oaw Overall Width | 4.96063 inch |
| Oaw Overall Width | 126 mm |
| Waga | 6.26113 lb |
| Waga | 2.84 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BMT non-driven turret interface -size BT65A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25R |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.26772 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 83 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26749551 |