Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej CDI 80 na chwyt prostokątny ASH-TNE-CDI80-25 ID:6047716 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej CDI 80 na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej CDI 80 na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | ASH-TNE-CDI80 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Oah Overall Height | 3.85827 inch |
| Oah Overall Height | 98 mm |
| Oaw Overall Width | 6.14173 inch |
| Oaw Overall Width | 156 mm |
| Waga | 15.7366 lb |
| Waga | 7.138 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CDI non-driven turret interface -size CDI80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 3.34646 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 85 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26047716 |