Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej CDI 80 na oprawkę do listew APB-TNE-CDI80-25 ID:6039766 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej CDI 80 na oprawkę do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej CDI 80 na oprawkę do listew |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APB-TNE-CDI80 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 4.56693 inch |
| Lf Functional Length | 116 mm |
| Oah Overall Height | 3.85827 inch |
| Oah Overall Height | 98 mm |
| Oaw Overall Width | 6.27953 inch |
| Oaw Overall Width | 159.5 mm |
| Waga | 12.3084 lb |
| Waga | 5.583 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CDI non-driven turret interface -size CDI80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25L |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 4.56693 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 116 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26039766 |