Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej Mazak na oprawkę do listew APB-TNE-MZ68A-25 ID:6039769 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej Mazak na oprawkę do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej Mazak na oprawkę do listew |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APB-TNE-MZ68A |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 4.54724 inch |
| Lf Functional Length | 115.5 mm |
| Oah Overall Height | 3.93701 inch |
| Oah Overall Height | 100 mm |
| Oaw Overall Width | 5.9252 inch |
| Oaw Overall Width | 150.5 mm |
| Waga | 9.28588 lb |
| Waga | 4.212 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mazak non-driven turret interface -size MZ68A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25L |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 4.54724 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 115.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26039769 |