Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej Okuma na oprawkę do listew APBL-OK55A-21-HP ID:6830273 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej Okuma na oprawkę do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza głowicy rewolwerowej Okuma na oprawkę do listew |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APBR/L-OK-HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.16535 inch |
| Dconms Connection Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 3.38583 inch |
| Lf Functional Length | 86 mm |
| Oah Overall Height | 3.4252 inch |
| Oah Overall Height | 87 mm |
| Oaw Overall Width | 3.93701 inch |
| Oaw Overall Width | 100 mm |
| Waga | 5.18969 lb |
| Waga | 2.354 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Okuma non-driven turret interface -size OK55A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 21L |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 3.38583 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 86 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220091942 |