Adapter ze złączem głowicy rewolwerowej DMG MORI do listew APBL-MS40A-25-HP ID:6743739 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złączem głowicy rewolwerowej DMG MORI do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złączem głowicy rewolwerowej DMG MORI do listew |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APBR/L-MS-HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 3.46457 inch |
| Lf Functional Length | 88 mm |
| Oah Overall Height | 3.93701 inch |
| Oah Overall Height | 100 mm |
| Oaw Overall Width | 5.5315 inch |
| Oaw Overall Width | 140.5 mm |
| Waga | 6.56978 lb |
| Waga | 2.98 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mori Seiki non-driven turret interface -size MS40A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25L |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 3.46457 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 88 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26743739 |