Adapter ze złączem głowicy rewolwerowej DMG MORI do listew APBR-MS-A-25-HP ID:8094001 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złączem głowicy rewolwerowej DMG MORI do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złączem głowicy rewolwerowej DMG MORI do listew |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | APBR/L-MS-HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Oah Overall Height | 4.13386 inch |
| Oah Overall Height | 105 mm |
| Oaw Overall Width | 5.21654 inch |
| Oaw Overall Width | 132.5 mm |
| Waga | 7.0548 lb |
| Waga | 3.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mori Seiki non-driven turret interface -size MS-A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25R |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.55906 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 65 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226124880 |