Adaptery redukcyjne Coromant Capto® z przesunięciem C10-391.02-80080R ID:6271390 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adaptery redukcyjne Coromant Capto® z przesunięciem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adaptery redukcyjne Coromant Capto® z przesunięciem |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.02..R/L |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Oah Overall Height | 4.2126 inch |
| Oah Overall Height | 107 mm |
| Oaw Overall Width | 3.93701 inch |
| Oaw Overall Width | 100 mm |
| Waga | 11.3274 lb |
| Waga | 5.138 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (segment clamping only) -size C10 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.14961 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 80 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26271390 |