Auto Cylinder, płytka do wytaczania SDMX1506083040 ID:5749603 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Auto Cylinder, płytka do wytaczania
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Auto Cylinder, płytka do wytaczania |
| Rodzina produktów | 1034 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SDMX |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3 |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.220472 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.6 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.625 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 15.875 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.026103 lb |
| Waga | 11.84 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | SD1506ZN |
| Gatunek | 3040 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | S: square |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11229573 |