Auto FS, płytka frezarska SBEX1203ZZ-11K20W ID:5748816 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Auto FS, płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Auto FS, płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1033 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SBEX-11 |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bs Wiper Edge Length | 0.027559 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 0.7 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.019685 inch |
| Promień naroża | 0.5 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.013977 lb |
| Waga | 6.34 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | SB1203ZZ |
| Gan Insert Rake Angle | 8 deg |
| Gatunek | K20W |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | S: square |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11361943 |