CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe 825-29TC06-A20 ID:6352204 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825..TC-Axx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.905512 inch |
| Średnica skrawania | 23 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Średnica skrawania | 1.14173 inch |
| Średnica skrawania | 29 mm |
| Lf Functional Length | 5.19685 inch |
| Lf Functional Length | 132 mm |
| Lu Usable Length | 3.18898 inch |
| Lu Usable Length | 81 mm |
| Waga | 1.36246 lb |
| Waga | 618 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 20.0 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.11811 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 06T102 (RE<0.4) |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26352204 |