CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe 825-36TC06-A25 ID:6352207 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825..TC-Axx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.10236 inch |
| Średnica skrawania | 28 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Średnica skrawania | 1.41732 inch |
| Średnica skrawania | 36 mm |
| Lf Functional Length | 6.22047 inch |
| Lf Functional Length | 158 mm |
| Lu Usable Length | 3.97638 inch |
| Lu Usable Length | 101 mm |
| Waga | 2.0966 lb |
| Waga | 0.951 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.15748 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 4 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 06T102 (RE<0.4) |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26352207 |