CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe 825-36TC06-C3 ID:6352208 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 825, wytaczadło wykończeniowe |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825..TC-Cx (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.10236 inch |
| Średnica skrawania | 28 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 1.41732 inch |
| Średnica skrawania | 36 mm |
| Lf Functional Length | 3.26772 inch |
| Lf Functional Length | 83 mm |
| Waga | 1.55646 lb |
| Waga | 706 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.15748 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 4 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 06T102 (RE<0.4) |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26352208 |