CoroBore® 825 XL, wytaczadło wykończeniowe 825D-265TC11 ID:6872894 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 825 XL, wytaczadło wykończeniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 825 XL, wytaczadło wykończeniowe |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825D..TC (XL) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 7.79528 inch |
| Średnica skrawania | 198 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.29921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 33 mm |
| Średnica skrawania | 10.4331 inch |
| Średnica skrawania | 265 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Oah Overall Height | 4.09449 inch |
| Oah Overall Height | 104 mm |
| Waga | 6.4816 lb |
| Waga | 2.94 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring arbor -2 key drives -metric: 33 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.3189 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 33.5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel and aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220289721 |