CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego A34-R826C-E017 ID:5924274 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A34-R826C |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.669291 inch |
| Lf Functional Length | 17 mm |
| Długość całkowita | 1.73228 inch |
| Długość całkowita | 44 mm |
| Waga | 1.23613 lb |
| Waga | 560.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 825 -size A34 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 825 -size C |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.019685 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25924274 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Rekomendowany produkt ma inne wymiary. |
| Replacement Product - Material Id | 6873090 |
| Replacement Product - Ordering Code | A34-R826C-E024HP |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=A34-R826C-E024HP |
Informacje o zamienniku:
Rekomendowany produkt ma inne wymiary.
Kod zamiennika: A34-R826C-E024HP
ID materiału zamiennika: 6873090