CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego A34-R826C-E024HP ID:6873090 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A34-R826C..HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.944882 inch |
| Lf Functional Length | 24 mm |
| Długość całkowita | 2.00787 inch |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Waga | 1.46608 lb |
| Waga | 665 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 825 -size A34 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 826 -size C |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.025591 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.65 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220291175 |