CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego S20-R826C-E024HP ID:6873089 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 826, głowica do wytaczania wykończeniowego |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | S20-R826..HP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.944882 inch |
| Lf Functional Length | 24 mm |
| Długość całkowita | 1.93307 inch |
| Długość całkowita | 49.1 mm |
| Waga | 0.749572 lb |
| Waga | 340 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring Slide -size CB826-S20 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore 826 -size C |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.419291 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 10.65 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel and aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220291168 |