CoroBore® 826, wytaczadło wykończeniowe 826-79TC11-C6HP ID:6873048 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 826, wytaczadło wykończeniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 826, wytaczadło wykończeniowe |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 826..TC-CxHP |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.08465 inch |
| Średnica skrawania | 78.35 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 3.13583 inch |
| Średnica skrawania | 79.65 mm |
| Lf Functional Length | 3.07087 inch |
| Lf Functional Length | 78 mm |
| Waga | 4.27697 lb |
| Waga | 1.94 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.025591 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.65 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220290758 |